امروز شنبه , ۵ اسفند , ۱۳۹۶

ماجرای فیلم قلیان کشیدن محسن مسلمان بازیکن پرسپولیس

ماجرای قلیان کشیدن محسن مسلمان بازیکن پرسپولیس

دوربین مخفیانه روی محسن مسلمان زوم می‌شود. وقتی پک‌های جنجالی‌‌اش را به قلیان می‌زند، خبر ندارد یک میز آن طرف‌تر یکی دکمه رکورد دوربینش را روشن کرده است. محسن بی‌خبر، قلیانش را می‌کشد‌‌؛ دریغ از اینکه آن ویدئو قرار است بعدها برایش دردسر بزرگی به راه بیندازد. اتفاقی که روایت می‌شود، دو ماه قبل رخ داده. وقتی محسن در نزدیکی هتل اسپیناس سعادت آباد، قلیانش را می‌کشد و به خانه‌‌اش می‌رود.
فردی که فیلم را از او می‌گیرد، در سفره خانه آدم شناخته شده‌ای است. ابتدا نمی‌فهمند او چه کسی است و وقتی فیلم‌ها را بررسی می‌کنند می‌فهمند. تلاش برای یافتن او زمانی آغاز می‌شود که پیغام و پسغام‌هایی به محسن مسلمان می‌دهد. دوربین‌ها نشان می‌دهد چه کسی آنجا نشسته، همان جا که فیلم محسن را ضبط کرده‌اند. دوستان مسلمان می‌گویند این‌ فرد پاتوقش آن سفره خانه بود و وقتی پای «اخاذی» وسط آمد، تصمیم می‌گیرد پاتوقش را بی‌خیال شود. او دیگر در آنجا آفتابی نمی‌شود و در عوض، برای محسن مسلمان پیغام می‌فرستد. پیغام او کاملاً شبیه اخاذی است. او محسن مسلمان را تهدید می‌کند که «اگر پول بدهد فیلمش را پاک می‌کند اگر نه آن را منتشر خواهد کرد.»
محسن یک بار پی این چیزها به تنش خورده بود، همان زمان که بحث جنجالی قلیان گیت در اردوی تیم ملی امید مطرح شد. محسن بعدها گفت در آن ماجرا نقشی نداشته و جایی نمی‌رود که قلیان در آن باشد. او اما این بار رکب خورد، آن هم دقیقاً در جایی که تصور می‌کرد جای امنی است و هیچ دوربینی رویش زوم نیست.

اخاذی برای فیلم قلیان کشیدن

در هر صورت، کسی که فیلم را می‌گیرد، تلاش می‌کند تا با اخاذی از محسن پول بگیرد اما او باور نمی‌کند این ‌فرد ویدئویش را منتشر کند. او جواب سر بالا می‌دهد و خلاصه نزدیک به یک ماه و نیم بعد(یعنی هفته گذشته) ویدئو منتشر می‌شود و دست به دست در گروه‌ها می‌چرخد. محسن مسلمان تازه می‌فهمد تهدیدهای آن‌ فرد کاملاً واقعی بوده است. تلاش‌ها برای پیدا کردن او دوباره آغاز می‌شود و این بار هم به نتیجه نمی‌رسد. منابع خبری در باشگاه پرسپولیس می‌گویند، مسلمان و دوستانش در تلاش هستند این‌ فرد را پیدا کنند، چراکه اعتقاد دارند کار بدتر را او کرده است، نه خود محسن.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *