امروز شنبه , ۵ اسفند , ۱۳۹۶

دانلود بازی نهنگ ابی – دانلود نسخه واقعی بازی نهنگ آبی- مراحل بازی نهنگ ابی

 دانلود بازی نهنگ آبی چالش نهنگ آبی یا نهنگ سفید بازی نهنگ آبی نهنگ سفید دانلود بازی نهنگ آبی برای اندروید دانلود بازی چالش نهنگ آبی Blue Whale Challenge APK دانلود بازی چالش نهنگ آبی بازی نهنگ آبی یا «چالش نهنگ آبی»

بازی نهنگ آبی از کجا آغاز شد؟

در فضای مجازی، فیلم کوتاه مدت کوتاه مدت با متخصصان کافه سینمایی ناشناس در مورد “باز کردن” یک بازی خطرناک به نام “نهنگ سفید” بود. کلیپ های ویدئویی همراه با تصاویر وحشتناک از پرش ارتفاع خودکشی، به طور طبیعی اثر آن را دو برابر کرد. هنگامی که کاربران اینترنت را متوجه شدند، برخی از کارشناسان ویدیویی عجیب بازی های کامپیوتری و بازی های کامپیوتری را برای بررسی آن مورد انتقاد قرار دادند. مدت زمان زیادی را صرف ندیده بودم که “نهنگ سفید” وجود نداشته باشد، و برخی از گمانه زنی ها مبنی بر این بود که هدف از این ویدیو، همانند چالش قدیمی نهنگ آبی است. چالش این است که سیگنال یک اقدام جمعی از نهنگ ها است تا خود را در ساحل ماسه و در نهایت خودکشی بگیرد. جالب توجه است، با تحقیق کمی بیشتر، مشخص شد که تصاویر متصل شده به ویدیو نیز مربوط به “نهنگ آبی” نیستند و با وقایع دیگر مرتبط بودند.

با این حال، ویدیوی مشکوک توجه رسانه های ملی را قبل از نتایج بررسی ها و گزارش مستند داغ درباره ویدیوی مشکوک در بخش خبری ۲۰:۳۰ به موج هشدار “بازی نهنگ خطرناک آبی” جلب کرد. روزنامه های رسمی و وب سایت های خبری شروع به تولید محتوا کردند و تجزیه و تحلیل های مربوط به جزئیات این “بازی جدی” را منتشر کردند تا به فکر تصدیق این پدیده بپردازند.

یکی از تصاویری که به‌عنوان صفحه اصلی «بازی نهنگ آبی» در فضای مجازی منتشر شد!

کار تا جایی پیش رفت که برخی کانال‌های غیررسمی در فضای مجازی از جزئیات ۵۰ مرحله بازی «نهنگ آبی» هم رونمایی کردند و ۵۰ دستوری که کاربر این بازی گام‌به‌گام باید انجام می‌داد تا به دستور نهایی یعنی «خودکشی» برسد هم رسانه‌ای شد.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *