امروز سه شنبه , ۱ اسفند , ۱۳۹۶

جدیدترین ماشین لاکچری‌ لامبورگینی – کانسپت جدید لامبورگینی

جدیدترین ماشین لاکچری‌ لامبورگینی

لبه های اطراف لامبورگینی همیشه بالا بود و بسیاری طراحان هر روز طرح های جدیدی از مفهوم مختلف لامبورگینی ارائه دادند، برخی از آنها بسیار هیجان انگیز بود.
در حالی که لامبورگینی در حال آماده شدن برای معرفی مدل Oroz است، صحبت از یک سدان ورزشی است، اما همه اینها باعث می شود فراموش نکنید که ماشین ایتالیایی هرگز سدان تولید نمی کند.

طراح روسی ایگور شتیکو طراحی این طراحی قابل توجه لامبورگینی را برای ایجاد رقبای رقیب برای فرار از GTC4Lusso طراحی کرد. برای طراحی این ایستگاه لامبورگینی، طراحی وسایل نقلیه مختلف شرکت، از جمله Sesto Elmendo، Rionton و غیره، از ایجاد یک ماشین منحصر به فرد الهام گرفته شده است.

 

 


طراحی ماشین بسیار زاویه دار و خشن است. سه تکه هوا در مقابل ماشین و تحت دقیق بینی خودرو است، شیشه لامبورگینی هنوز روی سقف است. طراحی خودرو چیزی درباره جزئیات موتورسیکلت نمی گوید، اما می توان انتظار داشت که اگر لامبورگینی طراحی را قبول کند، موتور از Orut V8 4 لیتر استفاده خواهد کرد.

 

مطمئنا انتظار نمی رود که خودرو تایید یا حتی تولید شود، اما این مفهوم می تواند آغاز راه برای تولید حداقل یک مدل لامبورگینی باشد، زیرا مدل ساختار اوروز در ابتدا میل به توده ها است. نام تجاری ایتالیایی در حال حاضر یک واقعیت است.

 

برچسب‌ها
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *