امروز سه شنبه , ۱ اسفند , ۱۳۹۶

ترور وزیر دفاع قطر + جزئیات و ماجرای ترور وزیر دفاع قطر

وزیر دفاع قطر از ترور جان به در برد

ترور نافرجام وزیر دفاع قطر

وزیر دفاع قطر در ساعات گذشته مورد سوءقصد قرار گرفت؛ اما از مرگ جان به در برد. برخی منابع قطری تاکید کردند که خالد عطیه اخیرا از سوی چندین طرف داخلی در قطر مورد انتقاد قرار گرفته، این در حالی است که رهبران داخلی کشور بر اثر بحران با کشورهای حاشیه خلیج فارس دچار سردرگمی شدید هستند.

alalam 636321065830293429 25f 4x3 ترور وزیر دفاع قطر + جزئیات و ماجرای ترور وزیر دفاع قطر

ماجرای ترور وزیر دفاع قطر

این منابع افزودند: خالد عطیه در ۲۴ ساعت گذشته در معرض سوء قصد قرار گرفت و از زمان شروع بحران با کشورهای حاشیه خلیج فارس بویژه از سوی خاندان حاکم، تحت فشارهای شدید قرار دارد.

به گفته منابع مزبور، خالد عطیه ساعاتی پیش در معرض بازجویی قرار گرفته بود؛ بدون آنکه جزییات روند تحقیقات در خصوص مسئولیت وزیر دفاع در قبال انتشار اظهارات امیر قطر در خبرگزاری رسمی این کشور اعلام شود؛ مساله ای که سران قطر را به سبب مواضع مشکوک و حمایت از سازمان های تروریستی، بیش از پیش به انزوای عربی و منطقه ای کشاند.

منابع رسمی در قطر این ترور نافرجام را تایید نکردند؛ در حالی که برخی ناظران بر این باورند که مسئولیت افشای اظهارات تمیم بن حمد امیر قطر علیه کشورهای حاشیه خلیج فارس به عهده خالد بن عطیه گذاشته شده است.

یادآور می شود که خبرگزاری رسمی قطر (قنا) دوم خرداد ۹۶ خبری از «تمیم بن حمد آل ثانی» منتشر کرد که امیر قطر در آن به امارات، عربستان و بحرین حمله کرده و از ایران تمجید کرده بود.

' );w.anetworkParams[ ad.id ] = ad;d.write( '
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *