امروز سه شنبه , ۱ اسفند , ۱۳۹۶

اخبار تکمیلی زمان شروع دوره های پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش

جزئیات زمان شروع دوره های پذیرفته شدگان آزمون استخدامی

نعمت الله موسی پور درگفت‌وگو با خبرنگارآموزش‌ و پرورش پانا؛ در مورد وضعیت برگزاری دوره های مهارت‌آموزی برای پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال ۹۵ عنوان کرد: آموزش و پرورش هنوز نتایج قطعی این را به ما اعلام نکرده اما به طور تقریبی حدود هشت هزار نفر شرایط لازم را کسب کرده و در این دوره شرکت خواهند داشت.
وی درمورد زمان برگزاری دوره ها افزود: از نیمه مردادماه و در قالب کارگاه های آمادگی پیش از دوره رسمی این مرحله کلید می خورد.
معاون آموزشی دانشگاه فرهنگیان اظهار کرد: از اول مهرماه کلاس های رسمی مهارت آموزی آغاز می شود و تمامی پردیس های دانشگاه فرهنگیان برای این دوره آمادگی دارند اما تمامی رشته ها در تمامی پردیس ها انجام برگزار نشده و متناسب با شرایط، توزیع رشته ها در پردیس انجام می‌شود.
موسی پور تصریح کرد: مراحل دوره های مهارت آموزی امسال نیز مانند سال گذشته انجام می شود اما فشردگی آموزش ها را در این دوره نداریم همچنین ساعت عملی دوره افزایش یافته و حضور در مدرسه برای مهارت‌آموزان جدی تر از گذشته مورد توجه قرار می گیرد.
وی بیان کرد: دوره های مهارت آموزی طی ۱۲ ماه برای مهارت آموزان تدارک دیده شده و پس از کسب آمادگی لازم و قبولی در آزمون های مربوطه امکان حضور در حرفه معلمی فراهم می شود.

منبع: pana.ir
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *